Menu
Your Cart

Hakkımızda

Veto teknoloji guvenlık. güvenlik sektöründe cctv kamera sistemleri, yangın alarm ihbar sistemleri, geçiş kontrol, görüntülü kapı sistemleri ve uydu sistemleri alanlarında, tüm Türkiye genelinde proje, ürün ve hizmetlerinin her noktaya sunulmasını sağlayan, sektöründe gerek çalışma prensipleri gerek dinamizm yönünden lokomotif konuma sahip, pazarında lider, öncü bir firmadır. İlk olarak Uygar güvenlik 2009 yılında Ankara’da yalnızca 2 kişiyle kurulduğunda güvenlik projeleri uygulayan ve referans üzerine çalışan bir firmayken bugün 200 ü aşkın ürün çeşidiyle sektöründe ana pazarlamacı konumunda ve yılları bulan proje tecrübesiyle yine ana çözüm ortağıdır. 
Hizmet anlayışı ve çalışma prensipleriyle büyüyen veto güvenlik, pazar payını günden güne arttırmakla kalmamış teknolojik değişimleri her zaman yakından takip ederek yeni ihtiyaçlara en yeni en hızlı çözümleri sektöre ilk olarak kazandıran işletme oluşuyla da öncülüğünü her zaman korumuştur.2010 yılı itibariyle müşteri memnuniyetini ilk planda tutması ve sürekli değişim, gelişimi kendine ilke edinmesiyle belırlı personelden oluşan yapıya ulaşmıştır. İş anlayışında gerek iş ortakları gerek müşterileri açısından dürüst ticaret, kaliteli hizmet ve bilginin paylaşılmasında yer alan veto güvenlik, sektördeki tüm işletmelerin birlikte büyümesi ve rekabetin ürün/hizmetlerde olması gerektiğini savunucu bir öncülük tarzını misyon edinmiştir.Tüm gelişim çizelgesi, ticari geçmişi ile veto güvenlik tüm rakipleri tarafından sevilen, sayılan bir firma olmakla kalmamış , güvenlik sektöründe “güvenliğin altındaki imza” haline gelmiştir.

This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.